Pop Müzik Dinle Günlükler

.. Hayır, hâlâ bilmeden bildiğim bir şarkısı nanay diyorsanız, müheyya olun “ıcığı cıcığı Benim Nedeniyleümden” adlı üçüncü stüdyo albümü çıktı. Baktım da “Evet O Gün”, “ıcığı cıcığı Benim Nedeniyleümden”, “Gidesim Var”ı mırıldanmaya kafalamışım birlikte...

Müzik kesimünün en yüce prodüksiyon firmalarının, kazanç sahiplerinin, çığır birliklerinin ve sanatçılarının sıkıldığı müessiriyet üç devir sürdü.

2019 senesinde GTA 6'nın olta tutkunlarının erişimine açılacağı iddiasında mevcut biriyi erkek, konuyla ilişkin detayları internet üzerinden sorgulamaya mirladı. Peki, GTA 6 ne bugün çıkacak? İşte, o mevzu üzerine detaylı bilgiler

Önümüzde upuzun bir bayram tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla yanında insanoğlu tatil rotalarını dar içine çevirdi. En çok tercih edilen yerlerden biri de eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Evet Bodrum’da nerede denize girmeli, hangi mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin yürekin kaleme aldım.

Kararsızlar, son dakikacılar, yeni yıla bir kala programsız kalanlar... Enseyi karartmayın, benim size yılbaşı hediyem bile İzmir ve Çeşme rehberi olsun.

Kaan son kıskandırma hamlesi ile Ayperi'yi bir restorana çeker. Ayperi, Kaan'ın kendisini izleme etmesinin nedenini sorduğunda lafı eveler.

Geçen yıl de bir şekilde yabancı albümleri ve Türkçe albümlerini sıralamıştım. Her dü alandaki albümlerin sıralaması baştan sona kendi zevkime gereğince yaptığımı belirtmiş olsam da, Türkçe albümler yürekin yaptığım sıralamadan sonrasında ne çok laf davranışittiğimi sınırırlıdeğerlendirme.

Popüler müziğin 2013 senesinde geniş kitleler tarafından kabul görmüş en müstehap şarkıları "PowerTürk Türkçe Pop En İyiler" albümünde bir araya toplandı. Bu arşivlik çkırmızıışma şimdi tüm müzik marketlerin raflarında!

Müzik dinlemenin en dolu olduğu tarihlerden biri olan 31 Mesafe’ta Spotify, dünyada ve Türkiye’bile en çok dinlenen 10 şarkıyı açıkladı.

Gülay Eralp, 10 here sene aradan sonra müzik piyasasına döndü. Sıkıntıâ sahnede yaptığı tabl şovu ile hatıramsanan Eralp, bu modayı kendisinin başlattığını söyledi.

Mücevher ustası Sevan Bıçakçı’nın Kapalıçarşı’dan Hollywood’un kırmızı halılarına uzanan sihirli avlu hikâyesi, bir belgesele dönüştü.

Avukat Zerrin Gölyeri, bir yaz gecesi Türkçe pop dinlerken, üç sene sonra ByLock’çu niteleyerek nezaretna tuzakınacağını tahmin dahi edemezdi. Dosyayı inceleyici ehlihibre, Gölyeri’nin müzik dinlemek için tıkladığı ‘Frezzy’ adlı platformdan sinsice ByLock’a yönlendirildiğini saptadı.

TV8 hatını canlı arkasında olmak ciğerin yalnızca televizyon karşıtsında olmanıza icap yasak. TV8'i peyk üzerinden izleyebildiğiniz üzere internet üzerinden cepten, tabletten ve bilgisayar ile bile durmadan olarak izlemeniz kabil. Bunun derunin linkini tıklayabilirsiniz.

üzere tamam popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğcelil bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isminde albümü midein Erek Gri’dan Demet Akalın’a birokkalı isimle bile stüdyoya girdi. Doğcelil’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden boşanma haberlerine her şeyi bahisştuk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Pop Müzik Dinle Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar